Компанії NWU та A10 Networks разом взяли участь у V ювілейній конференції Telecom Ukraine 2019

16.09.2019

 З 6 по 9 Вересня 2019 року компанія NWU разом з представниками компаніі А10 Networks взяла участь у V ювілейній конференції Telecom Ukraine 2019, що відбулася в Одесі, на базі готелю Gagarinn.

 Telecom Ukraine - це одна із найвагоміших галузевих подій в Україні сфери телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці.

 Компанія A10 Networks виступила в якості Золотого спонсору конференції.

 Юлій Явич, регіональний старший інженер A10 Networks з продажу в країнах СНД, провів доповідь на актуальну тематику: "Доступність та безпека додатків", розповівши про значні переваги використання рішення A10 Thunder Convergent Firewall (CFW).

 Сучасні постачальники послуг (сервіс провайдери), веб-гіганти, підприємства та хмарні платформи прагнуть консолідувати рішення операторського рівня для захисту глобальних мереж, інфраструктури, SSL/IPsec - трафіку та захисту клієнтів.

 Високопродуктивна платформа безпеки "все включено" A10 Thunder Convergent Firewall (CFW) є економічно ефективним підходом для укріплення інфомаційної безпеки та захисту периметру мережі, замінюючи різні точкові рішення.

 A10 Thunder CFW включає в себе дата-центр Firewall, site to site IPsec VPN, Gi/SGi Firewall та безпечний шлюз для постачальників послуг та мобільних операторів зв'язку. Рішення Thunder CFW включає в себе всі функції Thunder ADC, CGN та SSLi.

 Усі бажаючі мали змогу більш детально ознайомитись з рішенням та отримати фахову консультацію, відвідавши meeting point компанії A10 Networks на виставковій експозиції #TelecomHUB.