Exabeam вдруге поспіль увійшов у список Inc. 5000, цього року зайнявши 2 місце в галузі кібербезпеки.

20.08.2019

exabeam

Журнал Inc. опублікував цьогорічний рейтинг компаній Inc. 5000, де Exabeam зайняв 2 місце в галузі безпеки та 134 місце серед усіх компаній США.

Inc. 5000 - це щорічний найпрестижніший рейтинг найбільш швидко зростаючих приватних компаній США.

Цей рейтинг виділяє успішні компанії в найбільш динамічному сегменті американської економіки - приватному бізнесі. Свого часу такі компанії, як Microsoft, Dell, Dominos Pizza, Pandora, Timberland, LinkedIn, Yelp, Zillow та багато інших, отримали своє перше визнання саме як учасники рейтингу Inc. 5000.

Починаючи з моменту свого заснування в 2013 році, Exabeam впевнено займав лідерські позиції на ринку інформаційної безпеки, за рахунок постійного удосконалення SIEM. Платформа управління безпекою Exabeam працює на основі машинного навчання (SMP) та обробки й аналізу даних для виявлення поведінкових моделей і аномалій в поведінці працівників, які можуть свідчити про загрози безпеці. Такий підхід є набагато більш ефективним в порівнянні з застарілими методамивиявлення на основі сігнатур.

«Нашою метою № 1 завжди було систематично поширювати простір SIEM і стати наступним лідером на ринку. І наша присутність у рейтингу Inc. 5000 другий рік поспіль є свідченням того, що ми виконуємо нашу місію» - говорить Нір Полак, CEO, Exabeam. «З моменту нашої появи в рейтингу минулого року ми завершили раунд фінансування на 75 мільйонів доларів США (Series E), розширивши географію відкриттям нового офісу в Атланті та придбавши нашу першу компанію SkyFormation для розробки власної хмарної стратегії. Для мене честь бути визнаним разом із колегами по бізнесу в цій галузі і ми сподіваємось на зростання нашого успіху у найближчі місяці».