Новини

 • 18062020 Новини
  Звіт Exabeam про стан SOC 2020

  Звіт про стан SOC в Exabeam 2020 грунтується на результатах опитування в травні 2020 року фахівців з безпеки з США, Великобританії, Канади, Австралії та Німеччині, що займаються управлінням операційними центрами безпеки (SOC) в CISO, CIO  та займають управлінські та аналітичні посади.

 • 17062020 Новини
  Рішення DDoS Protection та DNS over HTTPS компанії A10 Networks отримали нагороди на Interop Tokyo

  Компанія A10 Networks отримала приз  в категорії «Безпека» за останню версію своєї віртуальної системи захисту від загроз A10 Thunder® (TPS) і спеціальний приз в категорії «Мережева інфраструктура» за рішення DNS A10 Thunder Convergent Firewall (CFW) через HTTPS (DoH) на конференції Interop Tokyo 2020 «Best of Show Awards», що проводиться онлайн з 13 квітня. 

 • 22052020 Новини
  Огляд ландшафту DDoS атак у звіті компанії A10 Networks

  DDoS-атака може нанести урон практично будь-якому веб-сайту або онлайн-сервісу. Її ідея проста: використання зараженої бот-мережі для зосередження і перевантаження вразливих серверів величезною кількістю трафіку. Через двадцять років після своєї появи DDoS-атаки залишаються настільки ж ефективними, як і раніше, та продовжують рости по частоті, інтенсивності та складності, що робить захист від DDoS атак головним пріоритетом  кібербезпеки для кожної компанії. І перший крок до цього - розуміння загрози, з якою вам доведеться зіткнутися.

 • 14052020 Новини
  Infinidat встановлює новий стандарт для корпоративних сховищ Kubernetes і інших CNCF контейнерних середовищ.

  Компанія Infinidat, провідний постачальник мультіпетабайтних рішень для зберігання даних, оголосила про доступність свого драйвера Container Storage  Interface (CSI) для Kubernetes та інших контейнерів, сумісних з CNCF. Новий драйвер InfiniBox CSI допомагає користувачам надійних і швидких систем зберігання даних InfiniBox ефективно управляти своїми сховищами в контейнерних платформах, що підтримують стандарт CSI. Драйвер InfiniBox CSI є прямим результатом вимог клієнтів, спрямованих на автоматизацію і простоту використання InfiniBox в практиках DevOps і демонструє незмінну прихильність Infinidat екосистемі Kubernetes, що підтверджує рейтинг GigaOm Radar for Data Storage for Kubernetes.

 • 07052020 Новини
  Рішення Panda Security отримали в OPSWAT сертифікат Gold Anti-malware

  Panda Security отримала «золоту» сертифікацію OPSWAT у категорії захисту від шкідливих програм завдяки своїм передовим корпоративним EPP-рішенням (Panda Endpoint Protection і Panda Endpoint Protection Plus) і EDR-рішенням (Panda Adaptive Defense 360) інформаційної безпеки.

 • 15042020 Новини
  Netscout додає до AIF-Sightline інструменти для співпраці та конференцій

  ATLAS Intelligence Feed (AIF) –  це передплатна послуга, яка забезпечує динамічні оновлення розгортань Arbor Sightline для покращення видимості мережі та трафіку, включаючи аналіз загроз, інфраструктуру доставки OTT та послугу ідентифікації.

 • 08042020 Новини
  Компанія Tufin розробила і впровадила дві програми для підтримки клієнтів

  Компанія Tufin розробила і впровадила дві програми, мета яких - допомогти нашим клієнтам і надалі надавати високий рівень підтримки.

 • 30032020 Новини
  NETSCOUT надає підтримку своїм клієнтам в умовах кризи, викликаного COVID-19

  Компанія NETSCOUT розробила і впровадила систему підтримки своїх клієнтів, які використовують Arbor Edge Defense (AED) і APS. Ця пропозиція допоможе клієнтам NETSCOUT впоратися із збільшеними навантаженнями на мережу і з підвищеною кількістю DDoS-атак.

 • 16032020 Новини
  Thales спрощує впровадження на підприємствах доступу без пароля

  Thales випустив свої перші пристрої з підтримкою Fast IDentity Online (FIDO) 2.0. Ці рішення забезпечують безпаролевий доступ до хмарних додатків, мережевих доменів і до всіх програм і сервісів, підключених до Microsoft Azure Active Directory (Azure AD).

 • 26022020 Новини
  Рішення Panda Adaptive Defense 360 отримало оцінку «п'ять зірок» і нагороду «Вибір редактора» від IT Pro.

  6 лютого портал IT Pro опублікував огляд рішення Panda Adaptive Defense 360, присудивши корпоративному рішенню інформаційної безпеки з опціями розширеного захисту п'ять зірок і в третій раз поспіль нагородив знаком «Вибір редактора».