Новини

 • 28092020 Новини
  Інтеграція рішень NEDAP і THALES забезпечує біометричну автентифікацію обличчя для систем безконтактного контролю доступу

  Компанія Thales, світовий лідер у області цифрової ідентифікації і безпеки, оголосила про інтеграцію своєї платформи розпізнавання обличчя (FRP) з платформою контролю фізичного доступу Nedap (AEOS), що сприятиме повсюдному поширенню біометричної автентифікації.

 • 13082020 Новини
  beSECURE реалізувала сканування вразливостей за допомогою агентів

  Компанія Beyond Security додала у свій флагманський продукт beSECURE функцію сканування з використанням агентів. Це дозволить підприємствам виконувати повний огляд своїх мереж і всіх приєднаних кінцевих пристроїв, включаючи IoT,OT і BYOD. 

 • 03082020 Новини
  Компанія ThreatMark з рішенням Anti-Fraud Suite (AFS) потрапила до списку показових вендорів Gartner.

  Компанія ThreatMark, провідний постачальник комплексних рішень для запобігання банківському шахрайству, був обраний компанією Gartner і включений в список показових вендорів в області виявлення онлайн-шахрайства в Gartner Market Guide на 2020 рік.

 • 28072020 Новини
  Компанія Tufin заявила про доступність нового додатку Tufin Vulnerability Mitigation

  При скануванні на уразливості найбільшою проблемою як правило є виявлення великої кількості критичних вразливостей і нестача ресурсів для їх оперативного усунення.

  Для ефективного вирішення цієї проблеми необхідний інструмент оцінки ризиків безперервності бізнес-процесів для правильної розстановки пріоритетів критичності вразливостей, які повинні бути виправлені в першу чергу, а також рішення, здатне знизити ризики ураження, поки всі виправлення не будуть повністю внесені.

 • 22072020 Новини
  NWU стає дистриб'ютором ThreatMark

  Компанія NWU оголосила про підписання партнерської угоди з ThreatMark, відповідно до якої стає офіційним дистриб'ютором рішень цього виробника на території України.

 • 10072020 Новини
  Netscout з Оracle вирішать проблеми видимості для гібридних хмарних середовищ

  Компанія  Netscout у співпраці з Oracle представив нові рішення для надання безпеки.

  Невід'ємною умовою успішного розгортання критично важливих бізнес-сервісів є автоматизація моніторингу продуктивності додатків і мережі, проте на даний час багато організацій покладаються в цьому на десятки не інтегрованих між собою інструментів. 

 • 08072020 Новини
  A10 Networks була названа фіналістом премії Light Reading Leading Lights

  A10 Networks була названа фіналістом премії Light Reading Leading Lights в категорії «Найбільш інноваційна стратегія безпеки».

  У шорт-листі Leading Lights Awards 2020 відзначені понад 75 компаній з 21 категорії в світовій індустрії комунікацій.

 • 18062020 Новини
  Звіт Exabeam про стан SOC 2020

  Звіт про стан SOC в Exabeam 2020 грунтується на результатах опитування в травні 2020 року фахівців з безпеки з США, Великобританії, Канади, Австралії та Німеччині, що займаються управлінням операційними центрами безпеки (SOC) в CISO, CIO  та займають управлінські та аналітичні посади.

 • 17062020 Новини
  Рішення DDoS Protection та DNS over HTTPS компанії A10 Networks отримали нагороди на Interop Tokyo

  Компанія A10 Networks отримала приз  в категорії «Безпека» за останню версію своєї віртуальної системи захисту від загроз A10 Thunder® (TPS) і спеціальний приз в категорії «Мережева інфраструктура» за рішення DNS A10 Thunder Convergent Firewall (CFW) через HTTPS (DoH) на конференції Interop Tokyo 2020 «Best of Show Awards», що проводиться онлайн з 13 квітня. 

 • 22052020 Новини
  Огляд ландшафту DDoS атак у звіті компанії A10 Networks

  DDoS-атака може нанести урон практично будь-якому веб-сайту або онлайн-сервісу. Її ідея проста: використання зараженої бот-мережі для зосередження і перевантаження вразливих серверів величезною кількістю трафіку. Через двадцять років після своєї появи DDoS-атаки залишаються настільки ж ефективними, як і раніше, та продовжують рости по частоті, інтенсивності та складності, що робить захист від DDoS атак головним пріоритетом  кібербезпеки для кожної компанії. І перший крок до цього - розуміння загрози, з якою вам доведеться зіткнутися.