beSECURE реалізувала сканування вразливостей за допомогою агентів

13.08.2020

Компанія Beyond Security додала у свій флагманський продукт beSECURE функцію сканування з використанням агентів. Це дозволить підприємствам виконувати повний огляд своїх мереж і всіх приєднаних кінцевих пристроїв, включаючи IoT,OT і BYOD. 

За допомогою нової функції адміністратори зможуть проводити моніторинг усієї своєї інфраструктури з єдиної панелі. Стала можливою також перевірка справжності кінцевих пристроїв, які не підключені безпосередньо до мережі, наприклад, некерованих пристроїв, що використовуються віддаленими працівниками, або в системах, які не завжди ввімкнені.

«Ми пишаємося тим, що пропонуємо найкращий сканер уразливостей на ринку. Розширені можливості сканування beSECURE дозволять нашим клієнтам вирішувати задачі, що виникають у період зміни технологій і посилення значення питань безпеки, – заявив Авірам Дженік, генеральний директор і співзасновник Beyond Security. – Нові технології породжують нові загрози, в той час як старі не зникли. Тепер завдяки розширеній функціональності наших рішень ми можемо виявити всі з них ».

Використання агента дало нові можливості користувачам beSECURE, які хочуть уникнути складного завдання отримання облікових даних для виконання аутентифікованого сканування в гетерогенних середовищах. Завдяки легковажним агентам на кінцевих пристроях користувачів клієнти можуть сканувати як локальні, так і зовнішні пристрої в будь-який час.

Агенти beSECURE можуть бути встановлені на будь-якому підключеному в мережу Windows-пристрої. Крім сканування на наявність уразливостей і шкідливих програм нові агенти пропонують додаткові опції, а саме захист від витоків даних, веб-фільтрація, управління пристроями і багато іншого.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування beyondsecurity@nwu.com.ua