Інтеграція рішень NEDAP і THALES забезпечує біометричну автентифікацію обличчя для систем безконтактного контролю доступу

28.09.2020

Компанія Thales, світовий лідер у області цифрової ідентифікації і безпеки, оголосила про інтеграцію своєї платформи розпізнавання обличчя (FRP) з платформою контролю фізичного доступу Nedap (AEOS), що сприятиме повсюдному поширенню біометричної автентифікації.

Завдяки використанню готового рішення, платформа Thales є першою в своєму роді, цілком узгодженою та інтегрованою з платформою контролю фізичного доступу Nedap.

У поточному контексті подій зростає потреба в безконтактному контролі фізичного доступу. Безконтактні та біометричні технології, особливо автентифікація за обличчям, являють собою вірний баланс безпеки та зручності.

Платформа розпізнавання обличчя Thales (FRP) – перше біометричне рішення, інтегроване з рішенням Nedap, що спрощує його впровадження в існуючу інфраструктуру.

Thales FRP взаємодіє з панеллю керування доступом Nedap для надання результатів зіставлення обличчя при кожному запиті автентифікації, а також із серверною частиною для синхронізації списку авторизованих людей. Рішення Thales FRP також здатне функціонувати в офлайн режимі.

В основі системи лежить конфіденційність даних, яка повністю відповідає вимогам GDPR. Користувачам спочатку необхідно зареєструватися, щоб мати можливість використовувати систему, всі зібрані дані будуть зашифровані й надійно збережені. Також користувачі будуть поінформовані про те, як їх дані оброблятимуться та використовуватимуться, система також дозволяє видаляти дані за запитом.

«Ми щиро віримо, що біометрія швидко набере популярність, і можливо, навіть стане новим стандартом контролю доступу. Адже біометрія – це набагато більше, ніж сканування відбитків пальців або долоні. Додавання автентифікації за обличчям в системи контролю доступу Nedap пропонує покращений та гігієнічний метод для користувачів, а також плавне і безпечне управління потоками людей для менеджерів доступу», – сказав Уеслі Кігстра, менеджер з інтеграції в Nedap Security Management. 

«Thales володіє здатністю швидко й ефективно адаптуватися до нових вимог ринку. Використання біометричних даних для контролю доступу тепер стало простіше і швидше, ніж будь-коли. Платформа розпізнавання обличчя Thales дозволяє Nedap надати інноваційне рішення, яке можна легко інтегрувати з існуючою інфраструктурою, що дозволяє прискорити розгортання. Інтерес до біометрії для безпечної і безконтактної автентифікації зростає, підкріплюючись новою нормою «безконтактного доступу», що з’явилась в контексті COVID», - сказав Філіп Фор, власник бізнес-платформи розпізнавання облич у підрозділі Thales Digital Identity and Security.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування thales@nwu.com.ua