Корпоративне рішення Panda показало 100% рівень захисту в тестуванні AV-Comparatives

26.12.2019

Компанія Panda Security взяла участь у тестуванні корпоративних продуктів Business Security Test, яке проводилося незалежною тестовою лабораторією AV-Comparatives у період з серпня по листопад 2019 року. За результатами тестування рішення Panda Endpoint Protection Plus показало максимально можливі рівні захисту.

Незалежна тестова лабораторія AV-Comparatives провела аналіз 17 рішень безпеки від провідних  світових виробників для робочих станцій і серверів Windows. Експерти лабораторії AV-Comparatives протестували рішення різних виробників проти реальних загроз.

В ході тестування були застосовані такі критерії оцінки:

  Тестування захисту в реальних умовах (Real-World Protection Test)

  Тестування захисту проти шкідливих програм (Malware Protection Test)

  Продуктивність (Performance)

У своїх висновках щодо рішення безпеки Panda Endpoint Protection Plus на платформі Aether фахівці AV-Comparatives заявляють:

«Panda Endpoint Protection Plus на платформі Aether - це дуже сильний продукт. Він досить потужний для великих організацій, але при цьому досить простий і для невеликих компаній. Його дуже легко встановити, тому що він не вимагає локального сервера. Ми були особливо вражені простим і зрозумілим інтерфейсом користувача, а також тією швидкістю, з якою його можна було освоїти».