Thales спрощує впровадження на підприємствах доступу без пароля

16.03.2020

Thales випустив свої перші пристрої з підтримкою Fast IDentity Online (FIDO) 2.0. Ці рішення забезпечують безпаролевий доступ до хмарних додатків, мережевих доменів і до всіх програм і сервісів, підключених до Microsoft Azure Active Directory (Azure AD).

Відзначається, що заснована в 2013 році відкрита промислова асоціація FIDO Alliance займається розробкою більш надійних стандартів аутентифікації, що знижують надмірну залежність від паролів.

Рішення, що стало результатом співпраці Thales і Microsoft, пропонує організаціям простий і зручний спосіб забезпечення підтримки безпечного хмарного доступу з широким спектром рішень для управління доступом, включаючи аутентифікацію без пароля на основі FIDO.

Тим підприємствам, які вже впровадили у себе PKI та інші схеми аутентифікації, не потрібно відмовлятися від зроблених інвестицій - вони зможуть використовувати комбіновані ключі безпеки Thales PKI - FIDO в якості ідентифікаторів для Windows, віддаленого доступу та інших корпоративних сценаріїв.

«Паролі самі по собі більше не є ефективним механізмом безпеки. Очевидно, що ми повинні надати нашим клієнтам безпечні та прості у використанні варіанти аутентифікації. Саме тут в дію вступає аутентифікація без пароля, – зазначила Сью Бон (Sue Bohn), партнерський директор з управління програмами підрозділу Microsoft Identity. – Ми раді бачити, що такі компанії, як Thales, підтримують нас у цьому, інтегруючи свої рішення з Microsoft Azure Active Directory, Microsoft Account (Outlook, Hotmail) і Windows 10 ».

Thales продемонструвала доступ до ключа безпеки FIDO до ресурсів Azure AD, а також управління токенами FIDO через SafeNet Trusted Access на конференції RSA в Сан-Франциско (штат Каліфорнія).