Статті

 • 12062020 Статті
  П'ять інструментів, необхідних для управління корпоративним середовищем

  Коронавірусна криза змінила майже всі аспекти нашого повсякденного життя, а наша модель роботи пережила одне з найбільш радикальних змін. У той час як всі країни намагаються зупинити поширення коронавірусу, перед компаніями стоїть величезне завдання – максимально оперативно перевести своїх співробітників на віддалену модель роботи, а також забезпечити безпеку цього переходу.

 • 30052020 Статті
  Як забезпечити безпеку і контроль ІТ-інфраструктури підприємства

  Багато організацій були змушені переосмислити свою модель роботи, щоб і надалі продовжувати працювати продуктивно, оскільки пандемія COVID-19 змусила їх перевести багатьох своїх співробітників на віддалену роботу. У світлі цієї ситуації є досить імовірним те, що багато компаній будуть продовжувати працювати віддалено навіть тоді, коли пандемія закінчиться, враховуючи всі ті переваги, які віддалена робота може запропонувати як співробітникам, так і самій компанії.

 • 18052020 Статті
  ТОП 5 найпопулярніших методів соціальної інженерії і методи захисту від них

  Соціальна інженерія - це спроба атакуючого шляхом обману або маніпуляцій змусити людину надати доступ або передати облікові дані, банківські реквізити та іншу конфіденційну інформацію.

 • 14052020 Статті
  Як управляти пристроями співробітника, який працює віддалено

  В умовах пандемії безліч компаній у всьому світі перевели своїх співробітників на віддалену роботу, на роботу поза офісом. При цьому підприємства стикаються з проблемами управління і захисту як корпоративних, так і особистих пристроїв персоналу, оскільки вони отримують доступ до ресурсів компанії за межами периметра мережі.

 • 30042020 Статті
  Tufin забезпечує комплексне управління політиками Cisco ASA, FirePOWER, ACI, Public Cloud і Kubernetes

  Компанія Cisco® є одним з основних лідерів корпоративних мереж і одним з найавторитетніших імен в IT. Більшість із великих центрів обробки даних на сьогодні побудовані на основі їх лідируючих на ринку рішень, які включають в себе брандмауери, комутатори, маршрутизатори, платформи SDN для інфраструктури додатків (ACI ™) та інші інноваційні технології Nextgen, такі як Viptela® і Tetration Analytics ™.

 • 30042020 Статті
  Кібератаки, що використовують COVID-19

  Пандемія коронавірусу (COVID-19) використовується в якості приманки в шкідливих кампаніях із застосуванням технік соціальної інженерії, включаючи спам, шкідливі програми, шифрувальники та шкідливі домени. У міру того як кількість випадків зараження збільшується вже тисячами, також набирають обертів і відповідні шкідливі кампанії. Експерти Panda постійно знаходять нові зразки подібних шкідливих кампаній, пов'язаних із коронавірусом.

 • 28042020 Статті
  30 років кібер-атак: від Barrotes до WannaCry

  Хоча поява і масове впровадження Інтернету і мереж зв'язку принесло величезну користь суспільству та діловому світу, вони також несуть в собі серйозні ризики. Кібер-атаки стали частим явищем і на даний час є поширеним способом скоєння шахрайських дій. Як наголошується в доповіді Всесвітнього економічного форуму, 76,1% експертів очікують в 2020 році зростання числа зломів об'єктів інфраструктури, а 75% експертів впевнені, що число кібер-атак, спрямованих на крадіжку грошей і даних, також буде збільшуватися.

 • 30032020 Статті
  Коронавірус, геотрекінги та поширення шкідливого ПЗ

    

  Спалах коронавірусу на сьогодні вже охоплює більшість районів Європи й Північної Америки. У період глобальної кризи безперечно буде створено ряд високотехнологічних рішень, які допоможуть людству боротися з цим вірусом. Але поки весь світ заходить у глухий кут, оскільки уряди багатьох країн, іноді застосовуючи силу, змушують людей залишатися вдома в самоізоляції. Однак соціальне дистанціювання навряд чи можливо, оскільки більшість людей мають доступ до передових технологій.

 • 16032020 Статті
  Tufin SecureCloud захищає гібридні хмарні середовища без втрати швидкості та гнучкості бізнесу.

  Tufin - перша і єдина компанія, що створила уніфіковане управління політиками безпеки для гібридного хмарного середовища та першою впровадила політико-орієнтований підхід до безпеки та ІТ-операцій.

  Днями, компанія Tufin оголосила про доступність  Tufin SecureCloud ™ - служби автоматизації політик безпеки для підприємств, які прагнуть знати про стан безпеки своїх хмарних та гібридних хмарних середовищ і контролювати їх.