Tufin SecureCloud захищає гібридні хмарні середовища без втрати швидкості та гнучкості бізнесу.

16.03.2020

Tufin - перша і єдина компанія, що створила уніфіковане управління політиками безпеки для гібридного хмарного середовища та першою впровадила політико-орієнтований підхід до безпеки та ІТ-операцій.

Днями, компанія Tufin оголосила про доступність  Tufin SecureCloud ™ - служби автоматизації політик безпеки для підприємств, які прагнуть знати про стан безпеки своїх хмарних та гібридних хмарних середовищ і контролювати їх. 

Продукт SecureCloud був створений з нуля і оптимізований для хмарних обчислень. Він є важливим новим доповненням до Tufin Orchestration Suite, в результаті чого Tufin став першою і єдиною компанією, яка уніфікує управління політиками безпеки в локальних, хмарних і гібридних хмарних середовищах.

SecureCloud об'єднує і розширює функціональність, раніше доступну в Tufin Orca та Tufin Iris, а також об'єднує управління політиками хмарної безпеки для контейнерів, мікросервісів і гібридних хмарних середовищ в одному рішенні, надаючи організаціям абсолютну прозорість і контроль над хмарною безпекою незалежно від середовища.

Сучасні компанії стрімко переносять робочі навантаження в хмарні середовища, для того, щоб швидше виводити продукти на ринок, повніше задовольняти до потреби клієнтів і використовувати нові можливості для бізнесу. Але в сучасних динамічних хмарних середовищах розробники занадто часто створюють і розгортають додатки, ігноруючи безпекову складову.

В наслідок цього, відділи безпеки виявляються в складних умовах фрагментованих мереж, їм не вистачає видимості і контролю, необхідних для забезпечення безпеки і відповідності вимогам.

Рішення SecureCloud забезпечє безпеку і сумісність хмарних та гібридних хмарних середовищ, включаючи Kubernetes, SecureCloud забезпечує видимість політик безпеки, автоматичне виявлення і генерацію політик безпеки, а також можливість встановити модель безпеки з нульовим рівнем довіри, без шкоди для маневреності бізнесу при переході в хмару або продуктивності розробника.

Згідно звіту Gartner, «майже всі успішні атаки на хмарні сервіси є результатом неправильної конфігурації, управління і помилок на стороні клієнта. Лідери з безпеки та управління ризиками повинні інвестувати в процеси і інструменти управління станом хмарної безпеки, щоб заздалегідь і швидко виявляти й усувати ці ризики ». (Джерело: Gartner "Innovation Insight for Cloud Security Posture Management", від 25 січня 2019 року).

Бізнес-цілі та зусилля з цифрового перетворення найкраще досягаються, коли DevOps та відділи безпеки  працюють найбільш ефективно і результативно. Автоматизація політик SecureCloud розширює можливості DevOps і відділів безпеки, усуваючи необхідність впроваджувати додаткові процеси або технології, які впливають на гнучкість бізнесу і створюють напруженність. Tufin SecureCloud автоматично генерує, забезпечує і синхронізує зміни політик безпеки в гібридних хмарних середовищах.