Компанії NWU та GTB Technologies спільно прийняли участь в конференції Datacenters & Security Innovation Forum 2019

19.09.2019

12 вересня 2019 року компанія NWU спільно з компанією GTB Technologies прийняла участь в щорічній конференції Datacenters & Security Innovation Forum 2019, яка цього року пройшла під тематичним заголовком «Трансформація ІТ-інфраструктури і безпека. Безперебійність, надійність і стійкість ІТ-інфраструктури та ЦОД».

Datacenters & Security Innovation Forum 2019 – це професійний форум фахівців з високорівневої експертизи і технологічних рішень, який щорічно проходить на старті осіннього бізнес-сезону. Він покликаний привернути  увагу корпоративних користувачів та ІТ професіоналів до кращих в галузі рішень з ІТ-безпеки та кіберзахисту, новітнього програмного забезпечення, послуг ЦОД і хмарних рішень.

 У рамках заходу Олександр Погребний, Pre Sales Manager GTB Ukraine, прочитав доповідь на тему «Актуальна задача для DLP – акуратність і простота», що викликала підвищену зацікавленість відвідувачів. 

 Протягом конференції представники компаній NWU та GTB Technologies на демо-експозиціі відповідали на питання та знайомили усіх бажаючих із рішеннями DLP (Data Loss Prevention) компанії GTB Technologies.

Американська компанія GTB Technologies пропонує клієнтам продукти із захисту даних від витоку. У своїх розробках вона застосовує найсучасніші технології ідентифікації інформації. Їх висока модульність дозволяє ефективно виявляти конфіденційні дані в корпоративному трафіку компанії. Система перехоплює і аналізує переданий по мережі трафік, встановлює контроль до доступу інформації на всіх пристроях.