Exabeam

Компанія Exabeam є безсумнівним лідером серед рішень з поведінкового аналізу користувачів UEBA (User and Entity Behavior Analytics). 

Рішення дає можливість детектувати й зупиняти кібератаки, котрі були б непомітні для більшості компаній. Одночасно з цим використання Exabeam підвищує ефективність та продуктивність відділів ІБ, даючи можливість серед тисячі алертів швидко ідентифікувати високоризикових користувачів та небезпечну поведінку.

Платформа Exabeam постачається з вже готовим контекстом даних, що підходять для більшості замовників, і таких, що відповідають найбільш поширеним сценаріям поведінки. Вона швидко аналізує вашу інфраструктуру й розуміє, як саме обробляти ті логи, що ви вже отримуєте з різноманітних засобів захисту.

Унікальна модель аналізу сесій має назву Stateful User Tracking, допомогає виявляти такі складні у виявленні етапи комплексних атак, як lateral movement і privilege escalation.

Не потрібно ніяких агентів, відзеркалювання трафіка, научних проектів. Рішення Exabeam є єдиним у класі UEBA, що забезпечує реальний захист протягом декількох годин після інсталяції.

Огляд продукції Exabeam

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування exabeam@nwu.com.ua