Imperva

Компанія Imperva є світовим лідером в області розробки і виробництва продуктів для захисту web-додатків і систем управління базами даних (CУБД). Повноцінні рішення дозволяють виробляти різнобічний моніторинг і контроль над використанням усіх даних і бізнес транзакцій всередині дата-центру, від сховища в базі даних або файлового сервера до використання додатками.

Imperva Inc. є нішевим виробником рішень захисту для баз даних, веб-додатків і файлових серверів (включаючи SharePoint), що дозволяють реалізувати повноцінний захист на одній консолі. Лінійка продуктів містить в собі програмно-апаратні комплекси, віртуальні, софтверні та хмарні додатки.

На сьогодні програмне забезпечення комплексу засобів захисту серверів баз даних, Web-серверів і файлових серверів Imperva SecureSphere 8.0 має сертифікат відповідності за вимогами безпеки інформації ФСТЕК.

Багато великих комерційних компаній та державних установ у світі покладаються на автоматизовані, масштабовані й орієнтовані на сучасні бізнес-процеси рішення від компанії Imperva, які націлені на запобігання крадіжок інформації, підмін і псування даних. Серед списку клієнтів компанії – всесвітньо відомі бренди в банківській сфері, в сфері охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, нерухомості і фінансів. Наприклад, серед топ-10 українських банків п'ять захищають свої дані рішеннями Imperva SecureSphere.

Продукти компанії Imperva дозволяють вирішити багато нагальних проблем в області інформаційної безпеки і реалізувати вимоги міжнародних стандартів PCI, SOX і HIPAA, проводити аудит баз даних без зниження ефективності виконання завдань бізнесу.

Компанія Imperva є визнаним лідером у своїй галузі. За роки існування на ринку інформаційних технологій, рішення компанії не раз визнавалися кращими з боку експертів. На сьогодні відповідно до магічного квадранта Gartner для рішень класу Web Application Firewall (WAF) компанія Imperva є єдиним вендором WAF у квадраті Лідерів.

Опис компанії Imperva та її продуктів (EN)

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування imperva@nwu.com.ua