IXIA

Заснована в 1997 році компанія IXIA пройшла довгий шлях і на сьогодні є світовим лідером і де-факто стандартом для вимірювання та верифікації параметрів пакетних і накладених мереж. Компанія є автором першої в світі тестової системи для швидкостей 40G і 100G.

У портфелі IXIA є продукти для генерації та аналізу трафіку L2-L7, навантажувальних тестувань мереж Ethernet, Wi-Fi, LTE, систем зберігання даних, систем боротьби з DDoS атаками, а також систем інформаційної безпеки. За допомогою гнучких інструментів генерації трафіку існує можливість створювати абсолютно будь-які профілі тестового трафіку, наповнені свідомо відомими сигнатурами додатків і атак, послідовностями протокольного обміну і навіть репліками реального трафіку тестової мережі. У результаті, тестовані пристрої або мережі можна перевірити на функціонування саме в тих умовах, в яких і передбачається існування даної системи надалі.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ

·       Продукти IXIA оптимізують інфраструктуру мереж передачі даних і центрів обробки даних підприємств, виробників обладнання, постачальників послуг зв'язку та урядових організацій з метою збільшення продуктивності, забезпечення безпеки і масштабованості інфраструктури доставки додатків та послуг.

·       Продукти IXIA тестують продуктивність і безпеку мережевої інфраструктури для попередньої оцінки ефекту від впровадження нових послуг і додатків, інтеграції нового обладнання, збільшення кількості запитів користувачів.

·       Продукти IXIA оцінюють можливості мережі справлятися із запитами послуг і додатків, здатність мережі обробляти швидкозростаючу, призначену для користувача, базу, вплив систем безпеки на продуктивність мережі.

·       Продукти IXIA контролюють використання ресурсів мережі, забезпечуючи актуальну інформацію про те, який трафік переміщується по вашій мережі, які типи трафіку обробляє ваша мережа і чи знаходиться ваша мережа в безпеці.

Рішення IXIA незамінні при проведенні приймально-здавальних випробувань мереж зв'язку і систем інформаційної безпеки, при проведенні ProofofConcept пропонованих рішень або для нівелювання маркетингових заяв конкурентів, а також для вирішення конфліктних ситуацій навколо SLA в процесі експлуатації систем і мереж зв'язку.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування ixia@nwu.com.ua