Mitel

Mitel - це високотехнологічна канадська компанія, яка виробляє і постачає телекомунікаційне обладнання та рішення для бізнесу, урядових, навчальних і медичних установ у всьому світі, а також рішення і послуги для корпоративного бізнес-спілкування.

Компанія Mitel пропонує комплексні рішення в сфері IT і телекомунікацій на базі високотехнологічного обладнання і є правонаступником підрозділу Aastra Telecom Sweden AB (раніше підрозділ Enterprise Communication компанії Ericsson).

Mitel -  це:

• Компанія заснована в 1973 році в Канаді.

• Більше 2500 партнерів по всьому світу.

• Обслуговування 100 країн по всьому світу, маючи в своєму розпорядженні в цілому більше ніж 100 офісів.

• 60 мільйонів користувачів залежить від рішень Mitel щодня.

• Найдинамічніший постачальник глобальних хмарних комунікацій.

• Лідер в квадраті Gartner в області уніфікованих комунікацій.

Переваги

В основу успішної діяльності компанії Mitel протягом всієї її історії, з моменту подання першої АТС в 1978 році і до розробки сучасних інноваційних рішень у сфері IP-комунікацій покладено інноваційний підхід і гнучкість в обслуговуванні клієнтів. В епоху, коли телекомунікаційні системи активно мігрують від успадкованих технологій в напрямку технологій на основі IP, інноваційна діяльність компанії дозволила Mitel вийти на провідні позиції в галузі.

Незалежні галузеві аналітики також визнають Mitel в якості лідера галузі і компанії, що активно веде інноваційну діяльність. До теперішнього моменту компанія оформила вже більше 700 патентів, що охоплюють понад 300 винаходів. Протягом усієї своєї історії Mitel славиться інноваціями і лідерством в області телекомунікацій.

Компанія Mitel була і є частим лауреатом престижних премій, організованих різними галузевими групами і виданнями, за інновації у створенні продуктів, якість архітектури й рівень продуктивності.

Рішення

Запропоноване компанією унікальне поєднання комунікаційних додатків Aastra/Mitel, систем і послуг дозволяє спростити складні комунікаційні рішення і використовувати існуючі технології провідних виробників, щоб отримати максимальну віддачу від наявного у них обладнання.

Впроваджуючи комунікації Aastra/Mitel у роботу підприємства, ми оптимізуємо його бізнес, підвищуючи ефективність співробітників і універсальність процесів, покращуючи тим самим рівень обслуговування. Підприємства різного рівня покладаються на вчинені комунікаційні рішення, досвід і компетенцію співробітників Mitel, які дозволяють збільшити ефективність роботи, підвищити якість клієнтського сервісу та конкурентоспроможність компанії.

У складі рішень Mitel:

1. Телефонія з підтримкою будь-якого типу підключень - аналог, IP, SIP.

2. Додатки - уніфіковані комунікації:

    • аудіо-веб-відеоконференції;

    • голосова пошта;

    • додатки для комп'ютера;

    • додатки для мобільних пристроїв;

    • відеоконференції;

    • рішення для роботи віддалених співробітників;

3. Контакт-центри.

Усі рішення Mitel готові до використання у віртуальному середовищі VMWare.

Mitel займає лідируючі позиції на ринку телефонії США, Канади, Великобританії, Європи. Рішення Mitel гідно оцінені найбільшими корпораціями світу. За надійність Mitel обирають уряди різних країн. Гнучкість побудови мережі оцінили компанії з розгалуженою офісної структурою.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування mitel@nwu.com.ua