Panda Security

Антивіруси Panda розроблені для підвищення рівня безпеки Вашої компанії від спрямованих атак.

Традиційний антивірусний захист намагається йти нога в ногу з новими шкідливими програмами. Інтелектуальна технологія в антивірусі Panda, заснована на Великих даних і штучному інтелекті, контролює кожен додаток, запущений у Вашій системі, і класифікує абсолютно ВСЕ.

На відміну від традиційних антивірусних рішень, які вживають заходів тільки при визначенні шкідливого процесу, технологія Panda виявляє атаки навіть до того, як вони відбудуться.

Panda Adaptive Defense – це SaaS-рішення, яке засноване на технологіях виявлення атак на кінцеві пристрої і реагування на них (EDR). Наше EDR-рішення здатне точно класифікувати кожен додаток і процес, що запускаються в корпоративній мережі, щоб усунути запуск нелегітимності або заборонених додатків і процесів. Рішення Panda Adaptive Defense здатне працювати паралельно з іншими традиційними корпоративними антивірусними рішеннями і являє собою додатковий рівень захисту від невідомих, спрямованих та складних атак і загроз.

Panda Adaptive Defense 360 – це перше і єдине SaaS-рішення, яке поєднує в рамках єдиного продукту традиційні антивірусні технології захисту кінцевих пристроїв (EPP), а також технології виявлення атак на кінцеві пристрої і реагування на них (EDR). Adaptive Defense 360 працює практично повністю в автоматичному режимі, що істотно знижує навантаження на ІТ-відділи.

Panda Endpoint Protection [Plus] – це SaaS-рішення для централізованого управління безпекою всіх пристроїв у корпоративній мережі і контролю продуктивності співробітників з мінімально низькою повною вартістю володіння.

Від простих даних до повного розуміння ІТ і безпеки.

Платформа Advanced Reporting автоматизує зберігання і кореляцію інформації, пов'язаної з виконанням процесів і їх вмістом, яка збирається з комп'ютерів рішенням Adaptive Defense.

Panda Systems Management – це простий і доступний спосіб управління, контролю і підтримки всіх пристроїв у Вашій організації незалежно від того, чи знаходяться вони в офісі або за його межами. Завдяки простоті використання за рахунок встановлених налаштувань додаткове навчання практично не потрібне. Виходячи з цього, IT-інфраструктура підприємства працює точно за планом.

Panda Patch Management – це додатковий модуль до корпоративних рішень Panda для захисту кінцевих пристроїв, який дозволяє централізовано керувати вразливостями, патчами й оновленнями для Windows та сотнями сторонніх додатків, що працюють на цій операційній системі.

Panda Email Protection – це потужний поштовий фаєрвол, який фільтрує в хмарі електронну пошту перш, ніж вона потрапляє на поштовий сервер клієнта. За необхідності рішення також здатне фільтрувати вихідну пошту. Panda Email Protection є SaaS-рішенням, а отже не потребує ніякої інфраструктури з боку клієнта і забезпечує миттєвий і максимально надійний захист від вірусів і спаму. Рішення дуже просте у використанні і не вимагає спеціальних знань.

Panda Fusion 360 – це комплексне рішення, яке надає автоматизовану безпеку з опціями розширеного захисту, централізоване ІТ-управління та віддалену підтримку для всіх робочих станцій, ноутбуків і серверів у корпоративній мережі, включаючи мобільні пристрої та планшети. Будучи хмарним рішенням, воно миттєво впроваджується без необхідності купувати і обслуговувати дорогу ІТ-інфраструктуру.

Отримайте повний контроль над усім, що відбувається у Вашій мережі!

Запобігайте витоку даних через дії шкідливого ПЗ або співробітників компанії. Знаходьте та усувайте вразливості в системі та додатках, а також виявляйте атаки, спрямовані проти Ваших систем.

Технічна підтримка на території Україниsupport@ua.pandasecurity.com

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування panda@nwu.com.ua